1402/09/17-10:44

اشتباهی که گل‌محمدی برابر الدحیل مرتکب شد

کارشناس فوتبال با تاکید بر این که گل محمدی در دیدار برابر الدحیل مرتکب چند اشتباه شد، گفت: سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس بابت نتایجی که کسب شده باید به هواداران پاسخ بدهند.

سیدضیا عربشاهی در گفت‌وگو با مهر در رابطه با دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که با برتری نماینده قطر همراه بود، اظهار داشت: پرسپولیس بازی را خیلی خوب آغاز کرد و بازیکنان الدحیل را غافلگیر کرد اما هرچه از زمان بازی گذشت، بازیکنان پرسپولیس انگیزه‌ای برای حمله به سمت دروازه تیم حریف نداشتند.

او ادامه داد: در مقابل بازیکنان تیم الدحیل که برد و باخت در این بازی تأثیری برای آنها نداشت، با صبر و حوصله بیشتری به بازی ادامه دادند و موقعیت‌های زیادی را روی دروازه پرسپولیس خلق کردند و خدا بیرانوند را برای پرسپولیس حفظ کند که نگذاشت تا این تیم با نتیجه سنگین بازنده این بازی شود.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس در این بازی از دو هافبک دفاعی در ترکیب تیم خود استفاده کرد اما چینش آنها اشتباه بود. یک نفر از میان ریگی یا سرلک باید در یک خط جلوتر بازی می‌کردند تا مانع از پاسکاری های بازیکنان الدحیل شوند.

هافبک سابق سرخپوشان تهرانی ادامه داد: مدافعان پرسپولیس هم بسیار ضعیف عمل کردند، دو دفاع وسط تیم خیلی راحت از مهاجمان الدحیل جا می‌ماندند، درست است که دانیال اسماعیلی فر روی دریافت گل اول پرسپولیس مقصر بود اما نباید فراموش کنیم که او در نقش یک مدافع وسط ظاهر شد و گولسیانی و کنعانی زادگان خیلی راحت به مهاجم الدحیل فضا دادند تا با بیرانوند تک به تک شود.

اشتباهی که گل‌محمدی برابر الدحیل مرتکب شد/ تعجب از حضور یک بازیکن

کارشناس فوتبال درباره تعویض‌های پرسپولیس در این بازی گفت: تعویض‌های گل محمدی اصلاً نتوانستند عملکرد خوبی در زمین داشته باشند. محمد عمری تا حدودی نسبت به سایر نفرات توانست موقعیت آفرینی کند اما اصلاً متوجه نمی‌شوم که در این بازی حساس چرا محمدمهدی احمدی باید جایگزین علی نعمتی شود؛ بازیکنی که در لیگ برتر حتی یک بازی هم برای پرسپولیس انجام نداده یکدفعه به عنوان یار تعویضی در دیداری که آنها نیاز به پیروزی دارند وارد زمین می‌شود و هیچ کارایی برای پرسپولیس ندارد.

او خاطر نشان کرد: حق پرسپولیس در این بازی باخت نبود اما ما به خودمان باختیم. تعویض سعید صادقی بسیار بد بود و این بازیکن باتوجه به عملکرد خوبی که در جریان بازی داشت می‌توانست تا دقیقه آخر به کمک پرسپولیس بیاید اما با تعویض اشتباه گل محمدی معادلات بهم خود.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اختلافاتی که بین گل محمدی و رضا درویش وجود دارد، بیان کرد: هر دوی آنها باید پاسخگوی این نتایج باشند نه اینکه با کلماتی مانند امپراطور گفتن هواداران به ذوق بیایند، این دو فرد مقصر نتایج اخیر پرسپولیس هستند و باید پاسخ هواداران را بدهند. من به عنوان پیشکسوت پرسپولیس کسی که ۱۰ سال پیراهن این تیم را بر تن کرده است از هواداران محترم پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم نتایج اخیر جبران شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط