1403/04/16-10:39

بیت کوین به پایین‌ترین رقم خود از فوریه سقوط کرد

 بیت کوین به پایین‌ترین رقم خود از فوریه سقوط کرد

بیت کوین روز جمعه در چهارمین جلسه معاملاتی متوالی سقوط کرد و به کمترین میزان خود از فوریه تا کنون رسید.

به گزارش اکوفارس به نقل از بلومبرگ، بیت کوین روز جمعه در چهارمین جلسه معاملاتی متوالی سقوط کرد و به کمترین میزان خود از فوریه تا کنون رسید.

این در حالی است که نگرانی‌ها در مورد اقدام دولت‌ها، طلبکاران یک صرافی رمز ارز ورشکسته، و همچنین استخراج کنندگان برای فروش بزرگ‌ترین رمز ارز جهان افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، ارزش بیت کوین تا 8 درصد کاهش یافت و به 53602 دلار رسید و سپس این کاهش اندکی بهبود یافت.

اکثر ارزهای دیجیتال حتی با افزایش شاخص بازارهای سهام به طور گسترده سقوط کردند و مجموعه‌ای از چالش‌های پیش روی صنعت رمزارز را برجسته کردند.

بیت کوین اکنون در حالی حدود 25 درصد نسبت به رکورد ماه مارس خود کاهش یافته است که هیاهوها در مورد این رمزارز قابل معامله در بورس آمریکا، جای خود را به ترس از افزایش نرخ بهره و عدم اطمینان از آینده سیاسی این کشور داده است.

علاوه بر این، مدیران صرافی ورشکسته Mt. Gox در حال بازگرداندن 8 میلیارد دلار بیت کوین جمع شده به طلبکاران خود به طور مرحله‌ای هستند.

عدم اطمینان در مورد اینکه چه مقدار از آن در نهایت به فروش می‌رسد، بر بازارها سنگینی کرده است.

به گفته مؤسسه تحلیلی Arkham Intelligence، یک کیف پول مرتبط با این صرافی روز جمعه 2.7 میلیارد دلار از توکن بیت کوین را جابه جا کرد.

همچنین نشانه هایی وجود دارد که مقامات آلمانی در حال آماده شدن برای فروش برخی از 50000 بیت کوینی هستند که قبلاً از مجرمان آنلاین ضبط کرده بودند.

در عین حال، ماینرهای (استخراج کنندگان) بیت‌کوین تحت فشار هستند تا توکن‌ها را تخلیه کنند تا با تبخیر سودآوری مقابله کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط